Famullia

1
Mar

Mesazhi i mons. Angelo Massafra per Kreshme

Shumë të dashur: meshtarë, të kushtuar Zotit dhe të gjithë ju besimtarë, Koha e shenjtë e Kreshmëve ka filluar dhe ndiej detyrën ...

38 Martiret

2
Nov

Don Alfons Tracki

I lindur më 02.12.1896 në një familje që ishte shumë e ndikuar nga një traditë luftarake në Bleischwitz/Bliszezyce (Wroclaw) me prejardhje polake.Pasi ...
error: Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.