Gezuar i joni Kardinal Ernest Troshani

2488
0
Share:

Pervujteria eshte kryefjala e jetes tende eminence. I pervujt ne sherbim, i pervujt ne sakrifice, i pervujt edhe ne lavdi. Pervujterisht pranoi urimet me te perzemerta te grigjes tende, jete te gjate. Tradita uron 100 vite, por njerez si ty, zemra i don shume me shume se aq. Gezuar i joni Kardinal Ernest Troshani. Te pacim te fort, relike e gjalle dhe e cmueshme e jetes ne dhurim. Gezuar

Share:

Leave a reply

Opinion

error: Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.