Shpalljet e Famullise 23 – 29 janar 2017

1311
0
Share:
Diten e marte, 24 janar, eshte perkujtimi liturgjik i Shen Françeskut te Salesit.
Diten e merkure, 25 janar, eshte festa e kthimit te Shen Palit Apostull.
Duke filluar nga dita e enjte, 26 janar, çdo te enjte, ora 15. 30 prane qeles se famullise, do te organizohet Laboratori i Lutjes dhe Jetes. Jane te ftuar te gjithe ata qe duan t’i bashkengjiten kesaj pershpirtnie.
Diten e shtune, 28 janar, eshte perkujtimi liturgjik i Shen Tome Akuinit.
Share:

Leave a reply

Opinion

error: Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.