Shpalljet e Famullise (dt. 10 – 17 prill 2016)

357
0
Share:

1. Ne vigjilje te Dites se Thirrjeve, festes se Bariut te Mire, qe do te kremtohet te dielen e ardhshme, 17 prill, diten e shtune dt. 16 prill eshte caktuar Dita Dioqezane e Rinise me temen: “E shikoi me meshire dhe e thirri”, aktivitetet e se ciles gjate ksaj dite do te zhvillohen ne Katedralen tone.

Share:

Leave a reply

Opinion

error: Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.